güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

vipfal tablet kampanyası
2023 Moda Trendleri

                              

2023moda.com da REKLAM VER  
YAŞAM| SİYASET| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Kurye | Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa OTO   

PEUGEOT NUN YENİ MODELİ HX1

Heyecan ve işlevsellik konseptlerini yücelten HX1 modeli ile Peugeot kendini sürekli olarak yenilemek amacıyla yeni fikirler üretme ve dönüşüm gerçekleştirme yeteneğini bir kez daha sergiliyor.


Eklenme tarihi: 6.9.2011 13:19:44


Bu geleceğe yönelik projenin şartnamesinde, bir yandan yüksek performanslı, atletik, güçlü bir tasarım ve eşsiz sürüş deneyimi sağlayan, aynı zamanda 6 kişiye kadar ulaşım imkanı sunan bir otomobilin geliştirilmesi öngörülüyordu. Bunun için, HX1, “plug-in” teknolojili HYbrid4 motor seçeneği, geliştirilmiş aerodinamik yapısı, akıcı ve alçak tek hacimli gövde mimarisi ile adaptasyonu en üst seviyeye taşıyor. HX1′in perdesi 2011 Frankfurt Otomobil Fuarı’nda açılacak.
En üst seviyede işlevsellik ve performans sunan benzersiz bir modüler konsept
Uyarlanabilir
HX1 birçok alanda geleceğe yönelik çözümler hayal edilerek tasarlanmış olan fütüristik bir konsepttir. Mimari, aerodinamik, modülerlik, donanım, iç ambiyans, malzemeler ve tabii ki motor bu konsepti destekliyor. Bu düşünceler, araca çevreye, yaşam ve yol koşullarına uyum sağlama becerisi kazandırmak için “dönüşüm” teması ile yönlendirilen, çığır açıcı nitelikte çok güçlü özellikler kazandırıyor.

Mimari
Teknik şartname özelliklerini karşılamak için 4,954 m uzunluğundaki HX1 benzersiz boyutlarda bir tek hacimli gövde yapısı alçak (1,373 m) ve geniş (toplam 1.990 m) olarak tasarlandı.
Bu boyutlar maksimum etkinlik ve verimlilik sağlayacak şekilde, optimize edilmiş bir Cx değeri ile uyumlu, yalın, şık ve soylu çizgilerin sınırladığı bir hacim oluşturulmasını sağladı.
Yarı kelebek kanadı şeklinde dört adet ters açılan kapı, HX1′in iç mekanına kolay erişim sağlayacak şekilde açılıyor. Bu kinematik aynı zamanda kolaylık açısından da etüt edildi ve her koşulda araca binme – inme kolaylığı sağlıyor.
Kabin son sıradaki iki yolcuya maksimum konfor ve ilk sırada oturan sürücü ve yolcuya da maksimum heyecan sağlayacak şekilde yapılandırıldı. Gerektiğinde, 2010 yılında Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan HR1 konsept modeli ile aynı prensip doğrultusunda, “pull-out” sistemiyle iki katlanabilir ilave koltuk orta sırada yer alabiliyor ve bunlar ön koltukların arkasında iç içe geçerek gizlenebiliyor.
Aerodinamik
Tasarımcılar aracın aerodinamik yapısı üzerinde çok ileri bir çalışma yaptılar. Araç durur haldeyken ve düşük hızlarda HX1 tasarımı yekpare bir görüntü sergiliyorsa da, hava akımını optimize etmek ve aracın çevre performansını artırmak için bir takım hareketli parçalar aracın gövde yapısına adapte edildi. Türbin şeklinde tasarlanan yedi jant kanatçığı, düz bir disk yüzeyi elde edecek şekilde açılıyorlar. Aynı zamanda, bagaj kapağı üstünde yer alan bir spoiler ile iki yan kanatçık 100 km/s üzerinde açılıyorlar. Böylece, hareket halindeyken, HX1 çevreye “fiziksel olarak” adapte olmuş görünüyor.
Bu durumda araç, tek hacimli bir gövde yapısı için dikkat çekici bir değer olan 0.28′lik bir Cx’e ulaşıyor.
Tüm bu aerodinamik çözümler tasarımcıların büyük hayal güçlerini azami şekilde kullanmalarına olanak verdi.
Sıra dışı bir tasarım
HX1 saf, heykelsi, prestijli tasarımlı, dinamizm ve seçkinlik yayan bir araçtır. Soylu, zarif ve akıcı aerodinamik çizgileri, adeta rüzgar yardımıyla yontulmuş hissi veriyor. Hatları aracın atletik hatta kaslı doğasını incelikle vurguluyor. Geri görüş kameraları içeren dikiz aynaları, perdahlı alüminyum cam çerçeveleri, milimetrik birleşme hatları ve boşluklar gibi yüzeyler HX1′de hassas şekilde biçimlendirildi ve her detay incelikle gerçekleştirildi.
HX1 konsepti Peugeot’nun yeni stil kodlarını taşıyor ve zenginleştiriyor. Izgaranın benzersiz tasarımı, otomobilin hacimleriyle uyumlu bir görünüş sergiliyor. Özenle tasarlanan farlar, kaput üzerinde yer alan Peugeot amblemini ön plana çıkarıyor. Farlar, LED’li bir ışık imzasıyla vurgulanıyor. Bu görsel imza bumerang şeklindeki arka stoplarda da görülüyor.
“Motion & Emotion” imzasını yücelten, teknolojik ve üst gam iç mekan
Gösterge paneli, koltukların sade ve fütüristik tasarımı, kullanılan malzemeler, dijital göstergeler ve dokunmatik ekranlar gibi donanımlar, LED spotlar ve etüt edilmiş aydınlatmalar Peugeot’nun üst düzey iç mekan vizyonunun sembolü oluyor. Bu özellikler modernlik ve seçkinlik ile asalet ve teknolojiyi birleştiren özel bir ambiyansın oluşmasına katkıda bulunuyor. İç mekan Peugeot’nun marka imzasını yansıtıyor.
Aracın ön bölümü sürücüye maksimum sürüş keyfi ve heyecanı sağlayacak şekilde tasarlandı. Metal ve dijital aksam kullanımı ile teknolojik bir görünüm sunan ambiyans aynı zamanda duygulara da hitap ediyor.
Burada da araç, sürücüsünün yaşam koşullarına adapte olmayı biliyor. Gerçekten de, araca biniş ve inişleri kolaylaştırmak amacıyla, direksiyon sütunu koltuk ayarlarına paralel şekilde elektrikli kumandayla ayarlanabiliyor. Sürücüye daha fazla kullanım konforu sağlamak için “cruising = uzun yol” modunda direksiyon simidi otomatik olarak sertleşiyor. Ayrıca, çok işlevli merkezi ekran bir bölümünde sadece önemli bilgileri görünür bırakacak şekilde kendi ekseni etrafında dönebiliyor.
Gösterge paneli ile gözü yoldan ayırmadan tüm bilgilerin göz hizasında görüntülenmesini sağlayan “head-up” sistemi araca tam hakimiyet sağlayacak şekilde tasarlandı.
Arka bölümde, yolcuların donanım ve konforuna azami özen gösterildi. Deri gibi özenli malzemelerin kullanımıyla aydınlık bir ambiyans yaratıldı. Bir dizi kumanda düğmesi orta kol dayama bölümünde yer alırken orta konsolda Peugeot tarihine anlamlı bir gönderme yapan bir kahve makinesi yer alıyor. El yapımı beyaz Carrara mermer ile süslenen bu konsol, seçkin ve modern iç mekan ambiyansına katkıda bulunuyor.
“Plug in” HYbrid4 motor : Şimdi çevreyle daha da uyumlu
Bu konsept model HYbrid4 motor teknolojisi ile Peugeot gamında ilk kez dünyanın ilk dizel hibrid aracı 3008 HYbrid4 modelinde görülen ve aynı zamanda 508 RXH modelinde kullanılacak yenilikçi bir mekanik mimariyi içeriyor.
HYbrid4′ün basit ve zekice bir çalışma prensibi bulunuyor. Önde (ön tekerlekleri tahrik eden) bir içten yanmalı termik motor ile arkada (arka tekerlekleri tahrik eden) bir elektrikli motordan oluşan bu teknoloji, her iki motor çalıştığında, dört tekerlekten çekiş sağlıyor ve zorlu zemin koşullarında tutunmayı ve sürüş güvenliğini artırıyor. Ayrıca, düşük hızlarda sadece elektrik motorunu çalıştırarak “sıfır emisyon” modunda kullanıma da olanak veriyor.
HX1′in motor kaputu altında, 6 ileri otomatik şanzıman ile eşleşen ve 150 kW (204 hp) güç üreten 2.2 l HDi motor yer alıyor. Bu motor 508 serisinin zirvesindeki GT versiyonunda da kullanılıyor. 70 kW (95 hp) gücündeki elektrik motoru ile birleştiğinde, bu güç ünitesi 220 kW (299 hp)’lik bir güç potansiyeli sunuyor.
Ancak Peugeot öncelikli hedeflerinden biri olarak, gelecek yıllarda da çevre liderliğini sürdürmeyi amaçlıyor. Dolayısıyla HX1 bu alanda daha da ileri gidiyor. Gerçekten de “plug-in” fonksiyonuna sahip olan aracın lityum-iyon bataryaları 220 V’luk standart bir prizde şarj edilebiliyor. Bu da araca sıfır emisyonlu elektrikli “ZEV” modunda geniş bir kullanım olanağı kazandırıyor, çünkü %100 elektrikli çalışma modunda 30 km’ye kadar yolculuk olanağı sunuyor! HX1 böylece 83 g/km CO2 emisyon değeriyle sadece 3,2 l/100 km yakıt tüketimi sergiliyor.
Konsept Ayakkabı
Peugeot, konsept modeli HX1 için lüks ayakkabı tasarımcısı Pierre Hardy ile işbirliği yaptı. Pierre Hardy, malzeme, teknoloji ve üretim kaliteleri ile aracın iç mekanını yansıtan ayakkabılar yarattı.
Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER OTO HABERLERİ
  EHLİYET ALACAKLARA MÜJDE! O DEVİR B   ARAÇ KİRALADI BİR YIL SONRA EVİNDEN
  TÜM OTOMOBİLLERDE ZORUNLU HALE GELİ   SEAT IBİZA 30 YAŞINDA
  MERCEDES TEN YENİ FARLARINA SIRADIŞ   50. YILA ÖZEL SADECE 300 ADET ÜRETİ
  OTO SANAYİSİNDE DEV SATIN ALMA   OTOMOTİVE 2 MİLYON DOLARLIK HAT
  BENZİNE BÜYÜK İNDİRİM GELİYOR   YENİ MERCEDES ORTAYA ÇIKTI
  BMW 232 BİN ARACI GERİ ÇAĞIRIYOR   YENİ YETİ BP ULTİMATE EURO DİESEL İ
  BMW X7 MODELİNİ ÜRETECEĞİNİ AÇIKLAD   2.ELE OTOMOBİL ALACAKLARA UYARI
  ASTON MARTİN DEN MERCEDES BAZLI CRO   OTOMOTİV ÜRETİM ÜSSÜ OLMAYA HAZIRLA
  RENAULT-CATERHAM ORTAKLIĞI BOZULDU   YENİ BMW NİN GÖRÜNTÜLERİ BASINA SIZ
  PAUL WALKER IN GEÇİRDİĞİ KAZANIN DE   TÜRK YAPIMI ELEKTRİKLİ OTOMOBİL TÜM
  VOLKSWAGEN UCUZ OTOMOBİL SATACAK   TOYOTA ELEKTRİKLİ ŞEHİR ARACINI TES
  CASİLLAS VE KAKA ARTIK HYUNDAİ DE   MERCEDES C SERİSİNİN YILDIZI DAHA D
  OTOMOBİLDE 10 BİN TL YE VARAN SON F   ODD BAŞKANI NDAN KRİTİK UYARI
  SIFIRDA ARTAN FİYATLAR İKİNCİ ELE Y   YENİ VOLKSWAGEN YAKALANDI
  OTODA YENİ MODEL ARAYIŞI   BU OTOMOBİLİ TÜRKLER TASARLADI
  90 KM HIZ SEÇİM SONRASINA KALDI   BAŞKENTTEKİ AÇIK OTO PAZARI TAŞINIY
  RULMAN KARTERİNE REKOR CEZA   KUZEY AMERİKA'DA 18 BİN ARACINI GER
  YENİ FORD MUSTANG BİR İLKE İMZA ATI   GM 1.5 MİLYON OTOMOBİLİ GERİ ÇAĞIRI
  TÜRKİYE YOLLARINDA 18 MİLYON ARAÇ V   VOLSWAGE UCUZ İŞ GÜCÜNE KAÇTI
  YENİ TOYOTA COROLLA2NIN ÜRETİM ÜSSÜ   VOLVO 6 YENİ MODELLE ATAĞA GEÇİYOR
  PORSCHE'SİNE LPG TAKTIRAN BİLGE   DÜNYANIN EN HIZLI ELEKTRİKLİ OTOMOB
  2014 MAZDA3'ÜN CASUS FOTOĞRAFLARI   KENDİ KENDİNE PARK EDEBİLEN VOLVO
  AİLELERE ÖZEL AUDİ A3 MPV   EFSANE OTOMOBİLLER
  OTOMOBİLE EURO ZAMMI !   HYUNDAİ 1.1 MİLYARLIK YATIRIM
  DÜNYANIN EN PAHALISI İLK KEZ TÜRKİY   TOYOTA'NIN TÜRKİYE'DE ÜRETECEĞİ MOD
  KATLİAM GİBİ KAZA: 10 ÖLÜ, 47 YARAL   DAVUTOĞLU'NDAN İRAN MESAJLARI
  OTOMOTIVDE YAZ KAMPANYALARI TAM GAZ   SAHİBİNDEN HARARETLİ İLAN
  NAMAZ KILANI İŞTEN ATIYORLAR   İŞTE EN UCUZ OTOMOBİLLER
  EN ÇOK SATAN OTOMOBİLİN ÜRETİMİ B   BMW DEN BAŞÖRTÜSÜ AÇIKLAMASI
  TÜRK TELEVİZYONU DEYİNCE ÖDÜ KOPTU   İLK MÜCEVHER OTOMOBİL
  2011 İN EN ÇOK SATILAN OTOMOBİLLERİ   İSTANBUL DA ORMAN KURALLARI VAR
  MAZDA NIN CX-5 DEVRİMİ   PEUGEOT NUN YENİ MODELİ HX1
  2012 MODEL HYUNDAİ LER SATIŞTA   CADİLLAC CİEL AROMATERAPİ YAPIYOR
  RENAULT KOLEOS A MAKYAJ   YENİ BMW M5 HAZIR
  DAHA AZ BENZİN TÜKETİN   İKİ DEVDEN YÜKSEK GERİLİMLİ ORTAKLI
  OTOMOBİLDE İNANILMAZ   UÇAKTAN DAHA HIZLI MERCEDES
  ABD DE HIRSIZLARIN GÖZDESİ JAPONLAR   BMW 120 BİN ARACI GERİ ÇAĞIRDI
  AVRUPA TÜRKİYE'NİN ÖNEMİNİ ANLADI   OTOMOTİVCİLERE REKABET MORALİ
  DİZELE TALEP ARTIYOR   TÜRKLER OTOMATİK VİTESİ KEŞFETTİ
  FERRARİ 458 SPİDER FRANKFURT TA GÖR   OTOMOTİVCİLERE ŞİKAYETE RET
  LASSA PHENOMA HAYALLERİ GERÇEKLEŞT   RENAULT ZAMAN A KOYDUĞU REKLAM AMBA
  TOYOTA FİNANS TAN FIRSAT GÜNLERİ   OTO DA 2011 MODELLER KUR FARKI DİNL
  HONDA TÜRKİYE NİN SATIŞ HEDEFİ 15 B   MAZDA NIN YENİ SUV U HAZIR
  OPEL INSİGNİA DA 2012 YENİLİKLERİ   FİAT 500C YE GUCCİ DOKUNUŞU
  MAKYAJLI HONDA JAZZ TÜRKİYE DE   2012 MODEL ALFA ROMEO MİTO GELDİ
  İŞTE YENİ HONDA CR-V   KÜÇÜK RENAULT YA YENİ YÜZ
  JAGUAR DAN EKONOMİK DİZEL   MERCEDES TEN KARA BÜYÜ
  SUZUKİ SWİFT SPORT TANITILDI   SUBARU OUTBACK DİZEL MOTORLA GELD
  BEKLENEN HONDA TÜRKİYE DE   BMW OTOMOBİLİ YENİDEN KEŞFETTİ
  TATİLE ÇIKACAKLAR DİKKAT   MTV DE SÜRE UZATMA
 
indirimli Google Reklam

Video Galeri
 
   
 
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

haber sitesine reklam ver - pr ajansı -

VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi
WWW.XHABERLER.COM
   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
ALDATAN KADININ SİNYALLER
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

haber sitesine reklam ver - pr ajansı -

VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi
WWW.XHABERLER.COM
 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Moda Haberleri, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.
2023 Moda Dünyası
Moda birçok kişinin özel ilgi alanları içerisinde yer almasının dışında hayatın içinde yer alan bir olgudur. Sürekli olarak değişen ve zamana ayak uyduran moda, oldukça eğlenceli ve farklıdır. Moda dünyası gün geçtikçe farklı tasarımlara ve kreasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu durum üzerinde gelişen dünya şartlarının da etkisi vardır. Bir yıl içerisindeki moda o dönemin, o zaman diliminin çeşitli olaylarından da etkilenmekte ve bu olaylar modaya da yansımaktadır. Bu nedenle moda ve modanın gelişimi oldukça önemlidir. 2023 moda dünyası için oldukça önemli bir zaman dilimidir. Şimdiden bu zaman dilimi içerisinde ciddi yeniliklerin ve alternatif farklı parçaların yer alacağını tahmin etmek mümkün olmaktadır.


Moda Haberleri

Güncel moda haberleri ve tüm aradığınız içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz. 2023 Moda geleceğe yön vere çok özel içeriklerle daima beklentiyi karşılayan bir portal olarak yıllardır yayın hayatına devam etmektedir. Amacımız moda haberleri denildiğinde ilk akla gelen portal olmak. Web sitemize ücretsiz üye olarak yeni gelen sokak trendleri, kadın ve sağlık haberleri ile cinsel haberleri gibi bayanları ilgilendiren en önemli gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.