güncel haberler

Ana Sayfa| Künye | .: REKLAM :. | Giriş Sayfam Yap | Favorilere Ekleyin | Üyelik | Rss

vipfal tablet kampanyası
2023 Moda Trendleri

                              

2023moda.com da REKLAM VER  
YAŞAM| SİYASET| FİNANS| SAĞLIK| SPOR| MAGAZİN| MODA| DÜNYA| KADIN| ERKEK| TEKNOLOJİ| OTO| EMLAK| GSM  İLİZYON|
Kurye | Web Girişimleri | Video İzle | Biyografi Örnekleri | Astroloji
      haberler | foto galeri | arkadaş bul | Haber Sitelerinde Haberiniz Çıksın !
Google da 1. sayfada olmak için 7 farklı sihiri öğren!!!
Ana sayfa GSM TURKCELL  BİREYSEL KAMPANYALAR

BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI

BlackBerry ile tüm iletişim ihtiyaçlarınız cebinizde.19,90 TL/Ay


Eklenme tarihi: 19.9.2011 16:16:30


Turkcell BlackBerry teklifleri ile BlackBerry’nize ihtiyacınıza uygun seçeneklerle sahip olabilirsiniz. “Push e- mail” teknolojisi sayesinde e-postalarınıza daha hızlı ulaşır, BBM® (BlackBerry Messenger) ve sosyal ağ uygulamarı (Facebook, Twitter vb.) sayesinde her an, her yerden sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz.​

30.09.2011’e kadar BlackBerry Curve8520’e BlackBerry paketiniz varsa ya da ihtiyacınıza yönelik yeni BlackBerry paketi alarak 24 aylık sözleşme ile ayda sadece 19,90 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Kontratsız Gold Tarife ve Gold Plus tarifelerde bulunan abonelerimiz kampanyaya katıldıkları takdirde BlackBerry Curve 8520 için ek ücret ödenmeyecektir.

Geçerli tarifeler:
Her Şey Dahil Paket
Full Paket
Alo Paket
Alo Avantaj
Kamu 1000 Paketi
Gold Paket
Gold Plus Paket
Çiftçi Tarifesi
Yeni GençTarife

Kontratlı Gold, Gold Plus ve Süper* Tarifelerde bulunan abonelerimiz ek 19,90TL ödeyerek tekliften yararlanabilmektedir.

*Taahhütlü Süper Paket’te olup tekliften yararlanmak isteyen abonelerimizin paketleri iptal edilip 24 aylık tahhütleri karşılığında ses paketi bedeli 59TL olarak belirlenip, bu bedele ve aktif BlackBerry Paketlerine ek 19,90TL’e BlackBerry 8520 teklifinden yararlanabilirler.

BlackBerry modellerini ister peşin ister kontratlı olarak Turkcell İletişim Merkezleri’nden alabilirsiniz.

BlackBerry Full Paket 1GB data içerir. Wap ve internet apn'leri pakete dahildir. Blackberry Giriş paketi BlackBerry apn üzerinden aylık 100MB data içerir. Paket kapsamında 1 adet e-posta tanımlayabilme (turkcell.blackberry.com uzantılı), BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. Anlık mesajlaşma uygulamaları (MSN, Yahoo Messenger vb.) ve Wap ve internet apn'leri pakete dahil değildir.

Ön ödemeli abonelerimiz için BlackBerry Full Paket ve BlackBerry Giriş paketi TL bakiyelerinde aylık olarak ücretin düşülmesi şeklinde gerçekleşir. Kampanya stoklarla sınırlıdır

Turkcell BlackBerry Kampanyası’na aboneliğiniz başladığında önce www.turkcell.blackberry.com adresine girerek kullanıcı adı ve şifre yaratmalı, ardından da POP3 destekli e-posta adresinizi sisteme tanıtmalısınız.Böylece e-postalarınıza BlackBerry cihazınızdan ulaşmaya başlayabilirsiniz.​

Kontratlı tekliflerde paket fiy​atlarına KDV ve ÖİV dahildir. Sözleşmeden doğan damga vergisi, tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.

Tarifenizle birlikte almak isterseniz:

    Kampanyaya katılmak için hattınızda aktif BlackBerry paketi bulunmalıdır.
    Tarifelerinizdeki fiyat değişiklikleri o dönemki faturanıza yansıtılacaktır.
    Fiyatlara tüm vergiler dahildir.
    Dilerseniz 24 ay boyunca, kredi kartınızdan aylık cihaz bedeli çekilerek, kalan tutarın faturanıza yansıtılması koşuluyla BlackBerry 8520 teklifinden yararlanabilirsiniz. Bu tekliften sadece Akbank ve Garanti Bankası kredi kartı sahipleri yararlanabilir. Garanti bankası abonelerine özel, ekspres limit uygulamasıyla tüketici kredisi açılacak ve ek limit tanımlanarak kampanyadan yararlanılması sağlanacaktır. Garanti bankası ekstresinde cihaz temlik bedeli olan 21,66TL ye ek faiz bedeli uygulanacak, aylık ortalama 25,41TL ekstreye yansıtılacaktır. İlgili faiz bedeli Banka sorumluluğunda olup, banka tarafından belirlenmektedir. Faiz değişiklikleri ekstreye yansıtılabilir.

İnterneti içinde almak isterseniz:

    İhtiyacınıza yönelik olarak ister BlackBerry Girip Paketi , ister BlackBerry Full Paket ile beraber, 12 ya da 24 aylık kontrat seçenekleriyle kampanyadan faydalanabilirsiniz.
    Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

Peşin fiyatına almak isterseniz:

    28.07.2011 tarihli MB satış kurlarına göre tavsiye edilen satış fiyatı 490 TL’dir.
    Günlük döviz kuruna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

BlackBerry Curve 8520 Cihaz Detayları

    Renk seçeneği: Siyah, Beyaz
    Telefon ve kısa mesaj (SMS)
    E-posta
    Internet tarayıcı
    Kablosuz internet
    Bluetooth
    Hoparlör
    Wi-Fi (802.11.a/b/g )
    Boyutlar: 109mm x 60mm x 13.9mm (BoyxEnxDerinlik)
    Ağırlık: 105gr
    Tuş Takımı: QWERTY Klavye
    Navigasyon: Cihazın ortasında yer alan trackpad ile yukarı-aşağı, sağ-sol hareket imkanı. ESC tuşu, Menu tuşu ve tanımlı tuşlar
    Ekran: Yüksek çözünürlüklü 320x240 pixel renk gösterimi
    65,000 ‘den fazla renk
    2.46 inch
    Pil: 1150 mAhr Çıkarılabilir/yeniden doldurulabilir Lityum pil
    Pil ömrü: 17 Gun Stand By, 4,5 Saat Konusma, 1150 mAH cryptographic Lithium Batarya
    Bellek: 256 MB Bellek
    External MicroSD support
    POP3 destekli e-postalar için 128 bit şifreleme
    Desteklenen Şebekeler: Dört bant şebeke destekli: 850/900/1800/1900 mHZ GSM/GPRS/EDGE şebekeleri

 


Sık Sorulan Sorular

BlackBerry Giriş Paketi neyi kapsıyor?
1 adet “@turkcell.blackberry.com” uzantılı adresi tanımlayabilirsiniz ve push e-mail teknolojisi ile e-postalarınız cihazınıza düşer. Ayrıca 100MB internet, BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. 100MB data sadece BlackBerry apn üzerinden yapılan data alışverişini kapsar, wap ve internet apn pakete dahil değildir. Anlık mesajlaşma uygulamaları (MSN, yahoo messenger..vb) içermez.

BlackBerry Full Paket neyi kapsıyor?
10 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz ve push e-mail teknolojisi ile e-postalarınız cihazınıza düşer. Ayrıca 1GB internet, BBM (BlackBerry Messenger), sosyal ağ ve anlık mesajlaşma uygulamaları (Facebook, Twitter..vb.) bulunmaktadır. Blackberry, wap ve internet apn üzerinden iletişimi kapsar.
Kimler yararlanabilir?
Interneti içinde kampanyadan;

    12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üstü olan veya
    Platinum ve Platinum Plus paketlerden herhangi birine abone olmayan ve son 7 ayın en yüksek 140 TL üzeri 6 faturasının ortalaması en az 150 TL olup ödenmemiş faturası bulunmayan bireysel faturalı aboneler aylık ödemelerini hem faturaları hem kredi kartı aracılığıyla (ilk 12 aylık tutarı) yaparak yararlanabilir.

Bu koşulları sağlayamayan müşterilerimiz, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri faturaları aracılığıyla yapabilirler. Bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerimizin kendi adlarına kayıtlı kredi kartlarını kullanmaları zorunludur.

Tarifeye ek kampanyadan:
12 aydan uzun süreli faturalı hat sahibi bireysel aboneler BlackBerry 8520 tekliflerinden; son 6 ay fatura toplamı 250TL ve üzeri olduğu ve hatlarında Blackberry Bireysel BIS kampanyası(BB full, giriş paketi ya da Mega paket) olduğu sürece yararlanabilmektedir. FaturalıÇifçi tarifesi abonelerine özel, 6 aydan uzun süreli faturalı hat sahipliği, son 6 ay 250TL ve üzeri fatura toplamı ve Blackberry Bireysel BIS kampanyası olması yeterli olacaktır. Bu koşulları sağlayamayan bireysel faturalı aboneler için, aşağıda yer alan "Kredi Kartlı" seçeneği belirtilmiş teklifler özelinde, ilk 12 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat bir seçenek olarak sunulacaktır. Herşey Dahil paketinde olan, faturalı hat sahibi müşteriler ise, bu tekliflerden sadece kredi kartı seçeneğiyle yararlanabilecek, ilk 12 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat gerçekleşecektir. Kredi kartı ile faydalanmak isteyen abonelerden, teklifte geçerli olan toplam paket bedellerinin ilk 12 ayı anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla tahsil edilecektir. Tekliflere katılacak bireysel abonelerden Kredi kartı uygulaması kapsamında, paket bedelleri ilgili süre boyunca abonenin Turkcell faturasında yer alacak ve faturaya bu tutar kadar eksi bakiye işlenerek abonelerin ödediği tutar karşılığı mahsuplaşılacak ve 12 aydan sonra ilgili paket ücretleri Turkcell faturasında yer almaya devam edecektir.

Kampanya teklifimi ne zaman kullanmaya baslarim?
Aboneliğiniz hemen aktiflenmektedir. BlackBerry’nin push email servisinden yararlanmak için, önce www.turkcell.blackberry.com adresine girerek kullanıcı adı ve şifre yaratmalı, ardından da POP3 destekli e-posta adresinizi sisteme tanıtmalısınız BlackBerry Giriş Paktiniz varsa sadece turkcell.blackebrry.com uzantılı eposta adresini tanımlayabilirsiniz. Bu işlemden sonra BlackBerry cihazınıza e-postalarınız gelmeye başlayacaktır. Aynı zamanda BBM’i de kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cihazım var sadece BlackBerry servisi almak istiyorum ne yapmalıyım?

Bireysel hatlı müşterilerimiz için, cihazsız ve kontratsız aylık BIS (BlackBerry İnternet Servisi) kampanyası ücretleri aşağıdaki gibidir:

BlackBerry
 Paketi

Aylık tüm vergiler*
dahilToplam Fiyat

Ödeme tipi
BlackBerry Full
Paket
16,9 TL faturalı
BlackBerry Giriş
Paket
6,9 TL

BlackBerry Full
Paket faturasız

16,9 TL Faturasız

BlackBerry Giriş
Paket faturasız

6,9 TL

*(KDV ve ÖİV dahildir.)

**Faturasız paketler abonenin TL bakiyesinden aylık olarak düşecektir.

Aldığım cihaz bozuk çıkarsa ne yapmalıyım?
Cihazınızı hemen bir yetkili teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz.
Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranmanız, seçtiğiniz paketin süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istemeniz, kampanyaya katıldığınız Turkcell hattınızın başka bir Operatöre taşınması, devredilmesi, paket bedelinin yansıtıldığı hattınızın faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, kampanya katılımı için verilen belgelerde eksik/sahte evrak olması halinde kampanya iptal olur.

Kampanya koşulları nedir?

    Turkcell-BlackBerry BIS Kampanyası Taahhütnamesi’ni okumak için lütfen tıklayın.
    BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası, konuşma tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve konuşma ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.
    Kampanya süresince üst ya da alt pakete geçmeniz mümkün değildir. BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası başka bir şahsa ait hatta devredilemez.
    Turkcell-BlackBerry cihazınızla yurt dışındaki internet kullanımınız kampanya paketinize dâhil olmaz. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde meydana gelecek değişiklikler, abonelerin kayıtlı oldukları paketlere yönelik verilen indirim oranları doğrultusunda hesaplanacak ve kampanyadan yararlanan tüm abonelere ilk fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılacaktır. Seçilen Tarifede yapılacak değişiklikler kampanyadaki tüm abonelere yansıtılacaktır.
    Tarifenize ek kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler,kampanyaya dahil tarifelerden hali hazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Hali hazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve cihaz bedeli yansırken, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni Tarife bedeli ve cihaz bedeli toplamı yansımaya başlayacaktır. Kredi Kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler içinse, kredi kartından tahsil edilen bedelin, tarife kısmı tarife değişikliği yok ise, bir sonraki fatura, tarife değişikliği var ise, imza tarihinden sonraki ikinci fatura, cihaz taksit bedeli kısmı, imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren ilk 12 fatura dönemi boyunca faturada görünecektir. 12 aydan sonra ilgili paket ücretleri Turkcell faturasından tahsil edilecektir.
    Daha önceden ses kampanyalarına katilarak (İndirimli Büyük Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Büyük Paket Fırsatı Kampanyası,Taahhütlü Gold ve GoldPlus Paketleri, 12 Ay Taahhütlü Süper Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Mevcut Aboneleri Fırsat Kampanyası Büyük İndirim Kampanyası vb.) herhangi bir ses tarifesine taahhüt vermiş faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
    Tarifenizle birlikte amak isterseniz ,faturada görünen cihaz temlik bedeli 21,66TL’dir, tarife ile birlikte alındığında tarifenin üzerine ek 19,90TL fark bedel ödenecektir.
    Tarifenizle birlikte amak isterseniz,TC Kimlik no bazında, bir müşteri aynı anda en fazla 2 adet cihazlı tekliften faydalanabilecektir ve en fazla iki kere kampanyayı iptal etme hakkına sahip olacaktır. Aynı hattıyla kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

​​
Kampanyadan aldığım paketin iptali durumunda faturama ne yansır?
24 Haziran 2010-21 Haziran 2011 tarihleri arasında kampanyaya katılmış abonelerimiz için, kampanya iptali halinde uygulanacak bedel, kampanya kapsamında sağlanan cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ile Turkcell hizmetleri kapsamında sağlanan indirimler dikkate alınacak biçimde hesaplanacaktır.
24 Haziran 2011 tarihinden daha önce kampanyaya katılmış aboneler için ise, aynı durumların oluşması halinde, sadece cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı faturaya yansıtılacaktır.
21 Haziran 2011 tarihinden itibaren kampanyaya katılan bireysel abonelerimiz, kampanya iptaline yol açacak, yukarıda bahsi geçen kampanyaya aykırı/ihlal durumlarından birinin oluşması halinde; faturaya taahhütname süresi bitimine kadar Paket kapsamında ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksit tutarı (“Turkcell BlackBerry Cihaz Taksidi”) “BlackBerry Cihaz İptal Bedeli” olarak yansıtılır.
Kampanya kuralları
İnterneti içinde BlackBerry kampanyası (BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası), konuşma tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve konuşma ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.Kampanya süresince üst ya da alt pakete geçmeniz mümkün değildir. BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası başka bir şahsa ait hatta devredilemez.Turkcell-BlackBerry cihazınızla yurt dışındaki internet kullanımınız kampanya paketinize dâhil olmaz. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
BlackBerry Giriş Paketi kapsamındaki 100 MB'lık kullanımının aşılması halinde ise 3G internet hızının 5 kbps'a düşürülerek paket aşım ücreti uygulanmaz. BlackBerry Full Paket kapsamındaki 1GB’lık kullanımın üzerindeki kullanımlar 0,05* TL/MB'dan ücretlendirilir (tüm vergiler dahil).
* Paket aşımın KB üzerinden üzerinden ücretlendirilir: 0,000049 TL/KB.
Tarifeye ek BlackBerry Curve 8520 kampanyasından (Sese kontratlı BlackBerry 8520 kampanyası) yararlanabilmek için hattınızda aktif BlackBerry paketi olmalı ve ilgili tarifelere 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.
Cihazlı tekliflerimize ait kampanyalarımız stoklarla sınırlıdır.
BlackBerry Bireysel BIS kampanyasına bir TC Kimlik Numarası ile katılım limiti 2 adettir.​

 

BlackBerry
 Paketi

Aylık tüm vergiler*
dahilToplam Fiyat

Ödeme tipi
BlackBerry Full
Paket
16,9 TL faturalı
BlackBerry Giriş
Paket
6,9 TL

BlackBerry Full
Paket faturasız

16,9 TL Faturasız

BlackBerry Giriş
Paket faturasız

6,9 TL

*(KDV ve ÖİV dahildir.)

**Faturasız paketler abonenin TL bakiyesinden aylık olarak düşecektir.

Aldığım cihaz bozuk çıkarsa ne yapmalıyım?
Cihazınızı hemen bir yetkili teknik servise götürmeniz gerekir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüz takdirde ve kullanıcı hatası yoksa herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz.
Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
Taahhütnamede belirtilen yükümlülüklere kısmen veya tamamen aykırı davranmanız, seçtiğiniz paketin süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istemeniz, kampanyaya katıldığınız Turkcell hattınızın başka bir Operatöre taşınması, devredilmesi, paket bedelinin yansıtıldığı hattınızın faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, kampanya katılımı için verilen belgelerde eksik/sahte evrak olması halinde kampanya iptal olur.

Kampanya koşulları nedir?

    Turkcell-BlackBerry BIS Kampanyası Taahhütnamesi’ni okumak için lütfen tıklayın.
    BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası, konuşma tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve konuşma ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.
    Kampanya süresince üst ya da alt pakete geçmeniz mümkün değildir. BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası başka bir şahsa ait hatta devredilemez.
    Turkcell-BlackBerry cihazınızla yurt dışındaki internet kullanımınız kampanya paketinize dâhil olmaz. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
    Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde meydana gelecek değişiklikler, abonelerin kayıtlı oldukları paketlere yönelik verilen indirim oranları doğrultusunda hesaplanacak ve kampanyadan yararlanan tüm abonelere ilk fatura kesim tarihinden itibaren yansıtılacaktır. Seçilen Tarifede yapılacak değişiklikler kampanyadaki tüm abonelere yansıtılacaktır.
    Tarifenize ek kampanyadan faturalı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler,kampanyaya dahil tarifelerden hali hazırda faydalanıyorsa imza tarihinden sonraki ilk fatura kesiminden itibaren ilgili tarife ve cihaz taksit bedelini faturalarında göreceklerdir. Hali hazırda kampanya dışındaki bir tarifeden/paketten yararlanan ancak, kampanyadan faydalanmak için tarife değişikliği yapan abonelere imza tarihinden sonraki ilk fatura kesimine eski tarifesi ve cihaz bedeli yansırken, ikinci fatura kesiminden itibaren yeni Tarife bedeli ve cihaz bedeli toplamı yansımaya başlayacaktır. Kredi Kartı ödeme seçeneğiyle yararlanan aboneler içinse, kredi kartından tahsil edilen bedelin, tarife kısmı tarife değişikliği yok ise, bir sonraki fatura, tarife değişikliği var ise, imza tarihinden sonraki ikinci fatura, cihaz taksit bedeli kısmı, imza tarihinden sonraki ikinci fatura kesim tarihinden itibaren ilk 12 fatura dönemi boyunca faturada görünecektir. 12 aydan sonra ilgili paket ücretleri Turkcell faturasından tahsil edilecektir.
    Daha önceden ses kampanyalarına katilarak (İndirimli Büyük Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Fırsat Kampanyası, Haydi Gel Büyük Paket Fırsatı Kampanyası,Taahhütlü Gold ve GoldPlus Paketleri, 12 Ay Taahhütlü Süper Paket Kampanyası, Haydi Gel Küçük Paket Mevcut Aboneleri Fırsat Kampanyası Büyük İndirim Kampanyası vb.) herhangi bir ses tarifesine taahhüt vermiş faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanamaz.
    Tarifenizle birlikte amak isterseniz ,faturada görünen cihaz temlik bedeli 21,66TL’dir, tarife ile birlikte alındığında tarifenin üzerine ek 19,90TL fark bedel ödenecektir.
    Tarifenizle birlikte amak isterseniz,TC Kimlik no bazında, bir müşteri aynı anda en fazla 2 adet cihazlı tekliften faydalanabilecektir ve en fazla iki kere kampanyayı iptal etme hakkına sahip olacaktır. Aynı hattıyla kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.

​​
Kampanyadan aldığım paketin iptali durumunda faturama ne yansır?
24 Haziran 2010-21 Haziran 2011 tarihleri arasında kampanyaya katılmış abonelerimiz için, kampanya iptali halinde uygulanacak bedel, kampanya kapsamında sağlanan cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ile Turkcell hizmetleri kapsamında sağlanan indirimler dikkate alınacak biçimde hesaplanacaktır.
24 Haziran 2011 tarihinden daha önce kampanyaya katılmış aboneler için ise, aynı durumların oluşması halinde, sadece cihaz bedelinin sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı faturaya yansıtılacaktır.
21 Haziran 2011 tarihinden itibaren kampanyaya katılan bireysel abonelerimiz, kampanya iptaline yol açacak, yukarıda bahsi geçen kampanyaya aykırı/ihlal durumlarından birinin oluşması halinde; faturaya taahhütname süresi bitimine kadar Paket kapsamında ödenmesi gereken vergiler dâhil kalan cihaz taksit tutarı (“Turkcell BlackBerry Cihaz Taksidi”) “BlackBerry Cihaz İptal Bedeli” olarak yansıtılır.
Kampanya kuralları
İnterneti içinde BlackBerry kampanyası (BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası), konuşma tarifelerinden bağımsız bir kampanyadır. İstediğiniz tarife ve konuşma ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.Kampanya süresince üst ya da alt pakete geçmeniz mümkün değildir. BlackBerry Bireysel BIS Kampanyası başka bir şahsa ait hatta devredilemez.Turkcell-BlackBerry cihazınızla yurt dışındaki internet kullanımınız kampanya paketinize dâhil olmaz. Yurt dışında kullandığınız internet, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
BlackBerry Giriş Paketi kapsamındaki 100 MB'lık kullanımının aşılması halinde ise 3G internet hızının 5 kbps'a düşürülerek paket aşım ücreti uygulanmaz. BlackBerry Full Paket kapsamındaki 1GB’lık kullanımın üzerindeki kullanımlar 0,05* TL/MB'dan ücretlendirilir (tüm vergiler dahil).
* Paket aşımın KB üzerinden üzerinden ücretlendirilir: 0,000049 TL/KB.
Tarifeye ek BlackBerry Curve 8520 kampanyasından (Sese kontratlı BlackBerry 8520 kampanyası) yararlanabilmek için hattınızda aktif BlackBerry paketi olmalı ve ilgili tarifelere 24 ay taahhüt verilmesi gerekmektedir.
Cihazlı tekliflerimize ait kampanyalarımız stoklarla sınırlıdır.
BlackBerry Bireysel BIS kampanyasına bir TC Kimlik Numarası ile katılım limiti 2 adettir.​
Bu haber Yönetim tarafından eklendi.
 
Tavsiye Et   Yorum yaz   Yazdır  World'e kaydet Paylaş
 
 
henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!
 
DİĞER GSM HABERLERİ
  KADEMELİ JET MODEM   BİZİM OFİS TARİFESİ
  TURKCELL ÖDEMELİ ARA 29 KRŞ   BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI
  BLACKBERRY CURVE 8520 KAMPANYASI   HEDİYE DAKİKA KAMPANYASI
  3G YE GEÇEN KAZANIYOR   ÖZGÜR GENÇ
  CEP LİMİTSİZ GÜNBOYU VODAFONELULA   GENÇLER İSTEDİ CEP ÖZGÜR YENİLENDİ
  OCAK AYINDA BEDAVA İNTERNET   YENİ CEP 1 TARİFESİ
  TURKCELL TL FİYATLARI   VODAFONE TL FİYATLARI
  AVEA PARÇA TL FİYATLARI   GENÇ TARİFE
  DOĞUM GÜNÜ KAMPANYASI   HAZIRKART TAN FATURALIYA GEÇİŞ
  NAR PAKETİ KAZANDIRIYOR   EV İŞ KAMPANYASI
  FATURALI AVANTAJLI MESAJ PAKETLERİ   MY VODAFONE
  VODEMNET NEDİR   CEP KAMU TARİFELERİ
  FATURALI ESNAF PAKETİ   OFİS PAKETİ
  YENİ CEP 1 TARİFESİ   AVEA DAN MOBİL ÖDEME HİZMETİ
  FATURAYLA İLGİLİ SORULARINIZ   EV İŞ KAMPANYASI
  HER YÖNE 600 DAKİKA   BİZBİZE
  GENÇTARİFE   SINIRSIZ OYNA
  AVANTAJ PAKET   STAR PAKET
  100 TL DEĞERİNDE ÜCRETSİZ ADWORDS K   DOYA DOYA AVANTAJ PAKETİ
  YÜKLE KAZAN KAMPANYASI   LİMİTSİZ OFİS TARİFESİ
  CEP LİMİTSİZ TARİFELER   VODAFONE ACER NETBOOK KAMPANYASI
  NASIL KURUMSAL HAT ALABİLİRİM   TURKCELLPDA KAMPANYASI
  39 KONTÖRE 10.000 SMS   GENÇTARİFE
  AYDA 600 DK HER YÖNE KONUŞMA   CEPTE E POSTA
 
indirimli Google Reklam

Video Galeri
 
   
 
Ertuğrul BELEN

AVRUPA NIN İLK MELEK YAT
Web Programlama

SQL Server 2008
Mustafa KOLCU
Gerçeğimizle Yüzleşmek
YANGIN HER YERİ SARMADAN
Nerman KARAGÖZ
NERMİNLE BAĞLAN HAYATA
MEKANİK YAŞIYORUZ
Nejla KARA

AŞK-I YAZIYORUM
Aşkın ÖZTÜRK
Özel DOSYA
Aşkın ÖZTÜRK le bir kadın
Zeliha CENNETOĞLU
Zeliş Kitchen
KURU ÜZÜMLÜ KURABİYE
Ahmet Berhan YILMAZ

YA RESULULLAH
Alev CAZGIR
Alev Alev Yanıyoruz
GOOGLE NEREDEN PARA KAZAN
 
     
   
 
Yüksel AYTUĞ
Uzaktan Kumanda
Onlar iki ileri bir geri
Mesut YAR

Av Mevsimi enfes bir dizi
Ayşe ÖZYILMAZEL

Demek ki olabiliyormuş
Elif KORKMAZ
Bugün ne pişirsem
Tavuk Döner
 
     
 

Moda Haberleri haber sitesine reklam ver - pr ajansı -

VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi
WWW.XHABERLER.COM
   
 
EVDEN PARA KAZANMA YOLLAR
WEB TASARIM
GENÇTARİFE
DİZİ AŞIKLARI EVLENDİ
YER GÖK AŞK
ALDATAN KADININ SİNYALLER
KOCAM DEĞİL OĞLUM KIYAFET
ACUN UN KIZLARINDAN SÜPER
AŞK SAYESİNDE 2 EV ALDI
ESNAFA ÇEK KREDİ KARTI BO
SEVİŞMEK SERBEST İZLEMEK
SOYUNDU BİRİNCİ OLDU
GÖZLERİ ÖN PLANDA (KASAB
KAFA KARIŞTIRAN ÜÇ FOTOĞR
DİZİDEN AYRILIYOR
 
     
 

Moda Haberleri haber sitesine reklam ver - pr ajansı -

VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi VipFal Online Fal Sitesi
WWW.XHABERLER.COM
 

ANKET

 
 

 
 

FOTO GALERİ

 
 
. ...
 
-
Web Tasarım

Moda Haberleri, resimler, yazılar, yorumlar ilgili kişi ve firmalara aittir. Yeni haberler, güncel haberler, dünya haberleri, teknoloji üzerine haberler, google haberleri ve haber adına tüm bilinmesi gerekenleri tek çat altında bulmanızı sağlamayı hedefliyoruz.
2023 Moda Dünyası
Moda birçok kişinin özel ilgi alanları içerisinde yer almasının dışında hayatın içinde yer alan bir olgudur. Sürekli olarak değişen ve zamana ayak uyduran moda, oldukça eğlenceli ve farklıdır. Moda dünyası gün geçtikçe farklı tasarımlara ve kreasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu durum üzerinde gelişen dünya şartlarının da etkisi vardır. Bir yıl içerisindeki moda o dönemin, o zaman diliminin çeşitli olaylarından da etkilenmekte ve bu olaylar modaya da yansımaktadır. Bu nedenle moda ve modanın gelişimi oldukça önemlidir. 2023 moda dünyası için oldukça önemli bir zaman dilimidir. Şimdiden bu zaman dilimi içerisinde ciddi yeniliklerin ve alternatif farklı parçaların yer alacağını tahmin etmek mümkün olmaktadır.


Moda Haberleri

Güncel moda haberleri ve tüm aradığınız içeriğe sitemizden ulaşabilirsiniz. 2023 Moda geleceğe yön vere çok özel içeriklerle daima beklentiyi karşılayan bir portal olarak yıllardır yayın hayatına devam etmektedir. Amacımız moda haberleri denildiğinde ilk akla gelen portal olmak. Web sitemize ücretsiz üye olarak yeni gelen sokak trendleri, kadın ve sağlık haberleri ile cinsel haberleri gibi bayanları ilgilendiren en önemli gelişmelerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.